آیا مشکلات دندانی می توانند باعث گاستریت یا ورم معده شوند؟

آیا حفره های دندانی می توانند مستقیماً باعث بروز گاستریت شوند؟ آیا داشتن گاستریت من را در معرض خطر بیشتری برای مشکلات دندان قرار می دهد؟

ضایعات سفید رنگ روی دندان ها در طول درمان ارتودنسی

ضایعات سفید رنگ روی دندان ها در طول درمان ارتودنسی برای چیست؟ فلورایدتراپی پیشگیرانه در طول درمان ارتودنسی به چه منظور انجام میشود؟

علل عدم بسته شدن درست دندان ها

مشکلات بسته شدن در چه سنی باید ارزیابی شوند؟ برطرف کردن مشکلات بسته شدن دندان ها با بریس ها چقدر طول می کشد؟ عوارض مشکلات درمان نشده بسته شدن دندان چیست؟

آیا بهترین دهانشویه برای افرادی که بریس دارند وجود دارد؟

بهترین دهانشویه برای افرادی که بریس دارند چیست؟ آیا دهانشویه مخصوصی برای بریس وجود دارد؟ آیا دهانشویه خاصی وجود دارد که باید با بریس ها از آن اجتناب کنید؟

آتل یا اسپلینت دندانی چه کاربردی دارد؟

اسپلینت دندان برای چیست؟ اسپلینت دندان برای چه مواردی کاربرد دارند؟ اگر اسپلینت دندانی نامناسب قرار بگیرند چه باید کرد؟ آیا اسپلینت دندان درد دارد؟

دلایل شایع طعم فلز داخل دهان

چرا دهانم طعم فلز می دهد؟ در اینجا اقداماتی را توصیه می کنیم که می توانید به تنهایی برای به حداقل رساندن دهان فلزی انجام دهید.

ابزار کریر موشن چگونه عمل می کند؟

درمان با ابزار کریر موشن چقدر طول می کشد؟ چگونه می توان ابزار کریر موشن را تمیز کرد؟ آیا می توان کریر موشن خود را سفارشی کرد؟

به چه سطحی از درمان ارتودنسی نیاز دارید؟

به چه سطحی از درمان ارتودنسی نیاز دارید؟ آیا به بریس ها نیاز داریم یا دندانپزشکی زیبایی؟ در چه صورتی از بریس ها استفاده نمی شود؟

درمان افراد بزرگسالی که دندان شیری دارند

افراد بزرگسالی که هنوز دندان شیری دارند، می توانند مانند دندان دائمی عملکرد طبیعی داشته باشند، اما در مواردی ارتودنسی بهترین گزینه برای رفع مشکلات است.

مقایسه روکش دندان و ونیر یا لمینت

ونیر و روکش دندانی فرایندهای ترمیمی هستند که می توانند ظاهر و عملکرد دندان را بهبود بخشند. اما مهم است که بدانیم هر یک از آنها چه فرایندی دارند، تا بتوان تصمیم درستی گرفت